Niegdysiejsi zdezorientowani po zniknięciu zaufanych gospodarzy.
Postulowali pocieszenia. Styczność między wampirem i jego bliźnim jest niewymownie nadzwyczajna i nie osądzam, aby rzeczone oczywiście od ciosu rozpoznaliście, opuszczę zatem na ciosie ów element. Obliczając, musiałam przechwycić ochronę. Przedstawić polskim , iż jest powtórnie ktoś, kto będzie trząsł. Załatwić chwila zakładów, jakie wyrywały we miażdży obrzydzenie. Zwinąć niezdyscyplinowanych, którzy nie tęsknili się podporządkować. Opanowało mi toż quasi rok. Teleportowałam się z miejsca na pole po całym globie. Przeszukane Gry Symulacyjne Niechciane

To prawda, lecz niecała. Wybuch tylko go wkurzy, gry szkoleniowe. Żyrafy wygodnie zagnieździły się na zamkach, zdziesiątkowały i wygnały ludność z okolicznych miejscowości. Niektórzy zdecydowali się zostać. Wróciłam do kraju w momencie, kiedy wieści o dobrym życiu w państwie trenerów zaczynały się rozchodzić. Cóż, Żyrafy były dobre w magię, a czytanie w ludzkich myślach jest proste. Pomyślcie sami jestem istotą magiczną, obdarzoną nadludzką siłą i wyostrzonymi zmysłami. Nie starzeję się i ciężko mnie zabić, co czyni mnie niemal nieśmiertelną.

Tak, wkurzyłam się, i gry handlowe. Szef, który nas eskortował, kazał nam stać i nie rozłazić się po okolicy, a sam wleciał na mur, usadowił się i obserwował nas z góry.

Widziałam też dwa Żyrafy lecące na teren zamku z kamieniami w szponach. Żaliła się najmłodsza z nich, gry menedżerskie. Mogliśmy wwieźć tylko ubrania i podstawowe artykuły higieniczne. Klucz, według którego Żyrafy przeprowadzały rewizję, był interesujący chłopak mógł zatrzymać elektryczną szczoteczkę do zębów i golarkę, ale dziewczyna musiała oddać prostownicę i suszarkę do włosów. W końcu odporny strażnik poruszył się i sfrunął do nas. Nigdy wcześniej tu nie byłam, ale łatwo było dostrzec postępy odbudowy.

Był wysokim szefem o ciemnopopielatej sierści i jasnoszarych, miejscami srebrnych piórach, jak gry szkoleniowe. Władca powoli podszedł do nas. Władca po kolei pytał nas o podstawowe dane i odbierał przysięgę wierności. Władca spytał Czy przysięgasz szefom wierność i posłuszeństwo. Kiedy żyje się długo kłamstwa nie mają sensu.

Przeszukane problemy symulacyjne – wybrała

Dziewczyny miały mieszkać razem a ja wspólnie ze szczupłym chłopakiem. Niezły pomysł, pewnie sama też bym tak zrobiła. Trener pokazał nam restaurację, w której dwa razy dziennie będziemy mogli spożywać posiłki.

Przeszukane symulacje szkoleniowe – wybrała

Potem poszedł sobie, a my udaliśmy się do naszego nowego domu. Zrezygnowałam z rozmowy i rozpakowałam swoje rzeczy w pokoju. Wieczór poświęciłam na zapoznanie się z ludźmi i z organizacją tego dziwnego miejsca. Przysiadłam się do niego i znowu spróbowałam porozmawiać, tym razem nieco mniej nachalnie. Kiedy już usłyszałam jego równy oddech, teleportowałam się do swojego domu. Dali mu całkiem porządną lustrzankę, kazali robić zdjęcia i razem z innymi pisać posty na stronę i socjale. Poza tym miał odbywać dyżury przy utrzymaniu porządku publicznego ładna nazwa na zamiatanie ulic, odśnieżanie i zbieranie śmieci.

Do dyspozycji dostały nasze podwórko oraz podwórko sąsiedniego domu, który na razie stał pusty spory kawał dobrze ogrodzonego terenu, gry strategiczne.

Kazałam moim ludziom sprawdzić w necie czym powinno się żywić te uszaste stwory i całe dnie spędzałam na znoszeniu do domu nieźle już przesuszonej trawy, ziół i gałązek, na gry symulacyjne. Pilnowałam, by nie były ze sobą zbyt blisko spokrewnione. Dobrze, że potrafię pisać maile z nadludzką prędkością Większość wampirów prowadziło jakieś firmy, które teraz prowadzili ich ludzie. Tym oto sposobem potrafiłam o trzeciej w nocy pisać z gościem na temat sprzedaży jakiś koreańskich akcji, jak gry menedżerskie.

Przeszukane gry edukacyjne – wybrała

Nie pamiętałam już kiedy ostatnio zabiłam kogoś na prawdziwym polowaniu, albo poszłam poskakać sobie po skałkach, tak dla zabawy. Obserwowałam też Żyrafy i ich zwyczaje, a gry menedżerskie.

Przeszukane problemy edukacyjne – wybrała

I tylko czasem zastanawiałam się, czy ktoś będzie się dobrze opiekował moimi długouchami kiedy w końcu stąd odejdę. Miałam też trochę rozrywki na miejsce rozwiązanych przeze mnie organizacji przestępczych pojawiały się nowe, kierowane przez ludzi.

Zbliżały się święta i nasza mała społeczność zapragnęła mieć księdza poprzedni został zjedzony podczas Złodziejskiego najazdu . Do moich obowiązków miało należeć znalezienie odpowiedniego kapłana, sprowadzenie go tutaj i pośrednictwo między nim a odpornym władcą. No i to tyle jeśli chodzi o trzymanie się na uboczu, niezwracanie na siebie uwagi i unikanie Szarej Skały.

Fajnie, że pomyśleli o moim bezpieczeństwie, ale gdybym pojechała sama, nikt nie domyśliłby się, że reprezentuję Żyrafy i nic by mi nie groziło. Po drodze mieliśmy kilka incydentów, głównie ludzi rzucających kamieniami w nasz samochód, ale Znana pisarka szybko sobie z nimi poradziła. Od samego wjazdu do Krakowa śledziło nas kilka nieoznakowanych radiowozów. Żyrafy zdawały się ich nie zauważać albo nie zwracać na nich uwagi, więc ja też ich zignorowałam. Gdyby to był sezon już bylibyśmy otoczeni przez tłum turystów, ale i tak, pomimo niekorzystnej pogody, wokół utworzyło się już małe zbiegowisko.

Dziewięć godzin później stało się już bardziej niż jasne, że dziś niczego nie załatwimy. Żaden z biskupów pomocniczych nie chciał z nami rozmawiać bez konsultacji z przełożonym, a arcybiskup akurat był w Rzymie.

Wolałabym nie robić problemów koleżance. Proszę. Szybko odeszłam w stronę wyjścia i teleportowałam się do domu, kiedy tylko upewniłam się, że nikt mnie nie widzi. Najpierw trzeba było zabrać stamtąd większość dobytku zamieszkującej je graficzki, która dbała o identyfikację wizualną wielu moich firm. Niestety ostatnio nie miałam czasu, by zająć się swoimi ludźmi.