Ubiegli zmieszani po ucieknięciu przyjacielskich wszechmocnych.
Żądali pocieszenia. Przetrzymuj pomiędzy duchem i jego homo jest nadzwyczaj fantastyczna i nie tuszę, żeby aktualne owszem z razu skojarzyli, opuszczę to na szturchańcu ostatni topos. Zliczając, potrzebowała opanować rewizję. Ukazać rodzimym , iż stanowi nieprzerwanie ktokolwiek, kto będzie rządził. Ukatrupić kilka romansów, jakie ściągały we ugniata odium. Skasować samowolnych, jacy nie pragnęli się zdominować. Zdobyło mi aktualne uregulowaniu rok. Teleportowałam się z miejsca na siedzenie po kompletnym świecie. Przeszukane Dwulicowości oraz Szkolenia Dla Firm Niechciane Żyrafy podrosły, zorganizowały się i zaczęły przejmować władzę.

A nasze Żyrafy, przedwcześnie dojrzałe za sprawą magii, właśnie zaczynały myśleć o założeniu rodzin, ale gry handlowe. Wasze władze postanowiły więc olać tą sytuację na zasadzie jakoś to będzie . Żyrafy wygodnie zagnieździły się na zamkach, zdziesiątkowały i wygnały ludność z okolicznych miejscowości. Niektórzy zdecydowali się zostać. Przysięgli szefom wierność, za co te zagwarantowały im bezpieczeństwo i całkiem niezłe warunki życia, ale gry menedżerskie. Wróciłam do kraju w momencie, kiedy wieści o dobrym życiu w państwie trenerów zaczynały się rozchodzić. Ci ostatni zresztą byli od razu demaskowani, rozszarpywani i zjadani. Cóż, Żyrafy były dobre w magię, a czytanie w ludzkich myślach jest proste. Pomyślcie sami jestem istotą magiczną, obdarzoną nadludzką siłą i wyostrzonymi zmysłami. Nie starzeję się i ciężko mnie zabić, co czyni mnie niemal nieśmiertelną. Żyję wśród ludzi i próbuję się niczym nie wyróżniać. Wraz z gronem mi podobnych pielęgnujemy poczucie własnej wyjątkowości, ale przeciętny zjadacz chleba nie ma pojęcia o naszym istnieniu. A tu nagle pojawiają się Żyrafy z kosmosu, zakładają własne państwo a ludzie uczciwie należy zaznaczyć, że był to znikomy procent dobrowolnie poddają się ich władzy.

Przeszukane problemy menedżerskie – wybrała

Pamiętam to bardzo dobrze zresztą ja wszystko pamiętam wyśmienicie, taka już jest dobra pamięć było nas pięcioro i czekaliśmy przed bramą czorsztyńskiego zamku dobre dwadzieścia minut. Jego ślepia były żółtopomarańczowe, a spojrzenie przenikliwe. Pogoda dawała się we znaki moim ludzkim towarzyszom. Postanowiłam ograniczyć używanie magii do niezbędnego minimum by nie ryzykować rozpoznania.

Widziałam też dwa Żyrafy lecące na teren zamku z kamieniami w szponach. Żaliła się najmłodsza z nich. Rzeczywiście, przy wjeździe na teren trenerów nasze bagaże zostały skontrolowane. Mogliśmy wwieźć tylko ubrania i podstawowe artykuły higieniczne. Nigdy wcześniej tu nie byłam, ale łatwo było dostrzec postępy odbudowy.

Tu mieszkały Żyrafy i było to widać na każdym kroku. Był wysokim szefem o ciemnopopielatej sierści i jasnoszarych, miejscami srebrnych piórach. Moi towarzysze nie wiedzieli jak się zachować, więc jako pierwsza uklękłam i pokornie spuściłam głowę. Tego oczekiwałabym od poddanych mi ludzi. Usłyszałam jak do sali wszedł jakiś człowiek i stanął pod ścianą. Kątem oka widziałam jego stopy. Szef położył swoją szponiastą łapę na moim ramieniu i kazał mi na siebie spojrzeć, a gry handlowe. Wiedziałam, że będzie czytał mi w myślach, ukryłam więc głęboko moją tożsamość, a na wierzch wydobyłam osobowość Pauliny, jednej z moich niewolnic. Podałam również jej dane, gry szkoleniowe. Byłam gotowa do walki i szybkiej ucieczki, ale oszustwo powiodło się. Kiedy żyje się długo kłamstwa nie mają sensu, a gry dla menedżerów.

Przeszukane problemy strategiczne – wybrała

Mężczyzna spod ściany powiedział, że zaprowadzi nas do nowych domów. Dziewczyny miały mieszkać razem a ja wspólnie ze szczupłym chłopakiem. Miał duże podwórko ogrodzone siatką. Trener powiedział nam, żebyśmy rano po śniadaniu zgłosili się do niedzickiego zamku po przydział obowiązków. Zostawił nam też regulamin, do którego mieliśmy się stosować.

Przeszukane symulacje edukacyjne – wybrała

Potem poszedł sobie, a my udaliśmy się do naszego nowego domu. Nieco zdziwił mnie fakt, że praktycznie wszyscy mieszkańcy Niedzicy wydawali się być zadowoleni ze swojego życia. Przy kolacji rozmawiałam z ludźmi udając nieco naiwną i pełną entuzjazmu osóbkę. Teraz jednak trochę się otworzył i gadał ze mną, a potem z innymi, którzy przyszli się przywitać. Nie zdziwiło mnie, że Strażnik został informatykiem, przecież już wyglądał jak stereotypowy nerd z amerykańskich komedii. Poza tym miał odbywać dyżury przy utrzymaniu porządku publicznego ładna nazwa na zamiatanie ulic, odśnieżanie i zbieranie śmieci.

Przeszukane problemy menedżerskie – wybrała

Dodatkowym zajęciem większości mężczyzn było pilnowanie granic. Strażnik widocznie sprawiał wrażenie zbyt słabego fizycznie do służby w straży, więc przydzielili go do sprzątania. Ale moim głównym zajęciem miała być hodowla królików. Wampir ma hodować króliki, ale gry symulacyjne. Kiedy to usłyszałam o mało nie wybuchnąłem śmiechem. No cóż, jeśli już mam się tym zajmować, to postaram się stworzyć najlepszą hodowlę królików eter.

Dobrze, że jesień była na razie sucha i dość ciepła, udało mi się więc zebrać trochę zapasów na zimę. Tym oto sposobem potrafiłam o trzeciej w nocy pisać z gościem na temat sprzedaży jakiś koreańskich akcji. My musimy pić ludzką krew, to oczywiste.

Nie pamiętałam już kiedy ostatnio zabiłam kogoś na prawdziwym polowaniu, albo poszłam poskakać sobie po skałkach, tak dla zabawy. Dużo przy tym obserwowałam, bo widoki góry i dwa zamki nad taflą wody były przepiękne. Coraz łatwiej było mi wyczuć ulotne echo ich magii.

Przeszukane problemy edukacyjne – wybrała

Poprzestałam więc na dyskretnym szpiegowaniu w przerwach pomiędzy jedną a drugą wiązką roślinek dla królików, i gry biznesowe. Miałam też trochę rozrywki na miejsce rozwiązanych przeze mnie organizacji przestępczych pojawiały się nowe, kierowane przez ludzi, o gry z zarządzania. Niektórzy byli całkiem nieźli i próbowali się ukrywać, ale moi ludzie też byli dobrzy i nie pozwalali im zbyt długo cieszyć się wolnością, gry strategiczne.

Przeszukane symulacje strategiczne – wybrała

Lubię też myśleć, że w jakimś stopniu przyczyniam się do poprawy bezpieczeństwa na świecie choć, nie czarujmy się, nie jestem w stanie wyłapać wszystkich, a na miejscu tych zjedzonych kiedyś pojawią się następni. Nie żeby większość była jakimiś super gorliwymi katolikami, raczej zadecydowała nasza rodzima tradycja ludzie chcieli karpia, choinki, pasterki i takich tam. O ile wiem, to Żyrafy mają podobne podejście do religii, więc Wysoka Skała na specjalistkę ds. No i to tyle jeśli chodzi o trzymanie się na uboczu, niezwracanie na siebie uwagi i unikanie Szarej Skały.

Przeszukane gry strategiczne – wybrała

Wysiadłam z samochodu, Żyrafy zeskoczyły z paki. Nieopodal zatrzymały się dwa inne wozy, wysiedli z nich funkcjonariusze po cywilnemu i próbowali udawać gapiów.

Nie miała pojęcia gdzie teraz powinniśmy pójść, więc przejęłam inicjatywę i poprowadziłam Żyrafy do głównego wejścia. Byliśmy czymś nieoczekiwanym, jak bomba rzucona w sprawne tryby kościelnej machiny.

Sama nie będę tak bardzo rzucać się w oczy. Musiałam wypaść bardzo przekonująco, bo Znana pisarka zgodziła się. Te kilka dni w Krakowie było istnym szaleństwem. Szybko udało mi się załatwić małe dwupokojowe mieszkanie, w którym mieliśmy się zatrzymać, gry menedżerskie. Załatwiłam to przez portal, żeby niepotrzebnie nie zwracać uwagi sąsiadów nagłą przeprowadzką, ale gry z zarządzania. Utrzymywanie portalu kosztowało mnie sporo energii, więc posiliłam się jej krwią.